Hayat Standartınızı Koruyoruz"

Artı Sigorta Aracılık Hizmetleri

Fiyat: 250 TL den başlayan fiyatlar

Artı Sigorta’da Sağlık, Trafik, Kasko, Konut, Mühendislik, Nakliyat, Seyahat gibi aklınıza gelen tüm sigorta çeşitleri yapılmaktadır. Biz aşağıda bazı ana sigorta tipleri hakkında temel bilgiler veriyoruz. Daha fazla ayrıntılı bilgiyi yüz yüze görüşmede aktarmayı tercih ederiz.

Ayakta ya da yatarak tedavi seçenekleri umduğunuzdan daha hesaplıdır. Çekinmeyin sorun. Siz ya da aileniz zor anlarında en yüksek tıbbi ilgiyi hak eder.

Sağlık sigortaları

Fiyat: 165 TL den başlayan fiyatlar

Trafik sigortası zorunludur. Neden iyi bir firmadan sigortalanmayasınız ki? Her hangi bir kaza halinde yalnız kalmamak için güvenilir ve hesaplı teklifimizi sorun.

Metin Kutusu: Zorunlu Trafik Sigortaları

Fiyat: 450 TL den başlayan fiyatlar

Metin Kutusu: Herkesin aracı kıymetlidir. Kaza yaparsam dünyanın parası dememek için şimdiden, sizin için önereceğimiz en hesaplı fiyatı ve en geniş kapsamı duymak için bize danışın. Kasko sayesinde araçtaki mutluluğunuz asla kabusa dönüşmesin.

Kasko Sigortaları

Fiyat: 100 TL den başlar

Metin Kutusu: Ekmek tekneniz.! Ya yanarsa, ya hırsız çalarsa, ya sel basarsa? İşyeriniz kapalı iken rahat uyumak için gelin size önereceğimiz teklifi sorun. Fiyatı duyunca işyerinizin sigortasız kalmasına gönlünüz elvermeyecektir.

İşyeri Sigortaları

Metin Kutusu: Ülkemiz deprem bölgesinde. Yuvanız çok cüzi fiyatlara koca bir yıl güvencede kalsın. Kredi ve alım satım işlerinde Dask sigortası zorunludur.
Konut “Musluk açık kalmış evi su bastı üstelik alt katı da mahvetmişiz, komşu çıldırıyor”, “Tatildeyken hırsız girmiş takım elbiseleri dahi çalmış” hep olan şeyler. Konut sigortalarımızın kapsamını duyunca şaşıracaksınız. Üstelik fiyatlar da çok uygun.

Dask ve Konut Sigortaları

Fiyat: 100 TL den başlayan fiyatlar

“Musluk açık kalmış evi su bastı üstelik alt katı da mahvetmişiz, komşu çıldırıyor”, “Tatildeyken hırsız girmiş takım elbiseleri dahi çalmış” hep olan şeyler. Konut sigortalarımızın kapsamını duyunca şaşıracaksınız. Üstelik fiyatlar da çok uygun.

Sorumluluk Sigortaları

Metin Kutusu: Diğer ayrıntılar...
Metin Kutusu: Diğer ayrıntılar...

Popüler Sigorta Tipleri

Tanışmak için arayın

0 232 452 0 123

Metin Kutusu: Diğer ayrıntılar...