Hayat Standartınızı Koruyoruz"

Artı Sigorta Aracılık Hizmetleri

Yanlış bilinen gerçekler

· Trafik sigortası fiyatları tüm şirketlerde aynıdır? Hayır! Her şirket kendi fiyatını belirler. Şirketler arasında fiyat farkları söz konusu olabilir.

 

· Kasko sigortası içeriği tüm şirketlerde aynıdır. Hayır! Her şirketin poliçesinde kendine özgü avantajlar, dezavantajlar vardır. Sigorta alırken sadece fiyata bakarsanız yanılırsınız.

 

· Kasko fiyatları kişiye göre değişir. Doğru! Şahsın yaşına, daha önceki hasar geçmişine, aracına, bulunduğu şehre göre sigorta fiyatları değişir.

 

· Aracım eskidikçe kasko fiyatım düşecek. Hayır! Aracınız eskidikçe sigorta değeri düşmesine rağmen eskiliğe bağlı olarak riski artmaktadır. Bu sebeple fiyat yükselebilir.

 

· Eski sigortacım bana özel indirim yapıyor. Hayır! Acenteniz Sigorta poliçesi üzerindeki tutarı tahsil ediyorsa size indirim yapmış sayılmaz. Bir indirim söz konusu ise bunu yapan ana şirkettir. Örneğin Axa sigortanın aynı şartlardaki poliçesi tüm Axa acentelerinde aynı fiyat. Aynı ürüne daha düşük fiyat veren acente poliçeden bir şeyler eksiltmiş demektir.

 

· Poliçemi küçük bir ildeki acentede yaptırdım daha hesaplı fiyat aldım. Hayır! Sigorta acenteleri online sistemler kullanır. Acentenin eskiliğine, iş hacmine göre fiyatlar değişmez. Bu sebeple fiyatları ana şirketler belirler.

 

 

 

Bizimle bağlantı kurmak için:

Telefon: 0 (232) 452 01 23

Faks: 0 (232) 452 01 25

E-posta: info@artisigorta.org